Witamy w portalu dobreprogramy!

Jesteśmy największym i najbardziej uznanym polskim serwisem internetowym poświęconym szeroko pojętej tematyce nowych technologii. Docieramy do 5 mln unikalnych użytkowników miesięcznie. Według branżowego badania Megapanel realizowanego przez PBI/Gemius jesteśmy największym portalem w kategorii „Nowe technologie” w Polsce.

Publikujemy najświeższe aktualności, eksperckie poradniki i rozbudowane testy sprzętu, także w formacie wideo. Jesteśmy kopalnią wiedzy i zasobów dla wszystkich internautów.

Posiadamy starannie wyselekcjonowany katalog aplikacji dla różnych systemów operacyjnych. Od samego początku propagujemy ideę legalnego oprogramowania. Dlatego też stworzyliśmy katalog aplikacji w taki sposób, by w ramach każdej kategorii zaprezentować zarówno rozwiązania bezpłatne, niedrogie oraz w pełni profesjonalne. Wszystkie opisywane i udostępniane u nas aplikacje mają wyraźnie oznaczone licencje i dozwolony zakres ich wykorzystania.

Obok katalogu aplikacji oraz części publicystycznej, na naszym forum i platformie blogowej kwitnie duża i aktywna społeczność czytelników, którzy podzielają naszą pasję do technologii. Raz w roku, najbardziej aktywnych użytkowników zapraszamy za szczególną imprezę, HotZlot. To połączenie kilkudniowej konferencji technicznej organizowanej wraz z partnerami oraz imprezy integracyjnej dla społeczności.

Kontakt z redakcją

W składzie redakcji dobrychprogramów znajdują się pasjonaci i specjaliści legitymujący się wyższym wykształceniem, tytułami, certyfikatami oraz całym szeregiem dyplomów potwierdzających wiedzę i doświadczenie. Członkowie redakcji i stali współpracownicy biorą udział w wielu szkoleniach, występują również w roli ekspertów, regularnie uczestniczą w krajowych oraz międzynarodowych konferencjach.

Kontakt z redakcją możliwy jest pod adresem redakcja@dobreprogramy.pl.

dyrektor operacyjny Tomek Bryja: tomek.bryja@dobreprogramy.pl
redaktor naczelny Jakub Wątor: jakub.wator@grupawp.pl
Wojciech Kowasz: wojciech.kowasz@dobreprogramy.pl
Jan Domański: jan.domanski@grupawp.pl
Krzysztof Fiedor: krzysztof.fiedor@dobreprogramy.pl
Paweł Gazda: pawel.gazda@dobreprogramy.pl
Daniel Karcz: daniel.karcz@dobreprogramy.pl
Miron Nurski: miron.nurski@grupawp.pl
Rafał Szramowiat: rafal.szramowiat@dobreprogramy.pl
Piotr Urbaniak: piotr.urbaniak@dobreprogramy.pl
Oskar Ziomek: oskar.ziomek@dobreprogramy.pl

Moderatorzy bloga

Współpracownicy redakcji

Kamil Jakub Dudek: wielkipiec@dobreprogramy.pl

Informacje o wydawcy

Wirtualna Polska Media SA
ul. Żwirki i Wigury 16, 02–092 Warszawa
https://onas.wp.pl

wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000580004, numer NIP: 5272645593, kapitał zakładowy 317.957.900,00 zł wpłacony w całości.