r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Witamy w portalu dobreprogramy!

Miło nam, że możemy gościć Was na swoich łamach.

Jesteśmy największym i najbardziej uznanym polskim serwisem internetowym poświęconym szeroko pojętej tematyce nowych technologii. Docieramy do 7 mln unikalnych użytkowników miesięcznie. Według branżowego badania Megapanel realizowanego przez PBI/Gemius jesteśmy największym portalem w kategorii „Nowe technologie” i jedną z 20 najchętniej odwiedzanych w Polsce witryn w zestawieniu generalnym.

Posiadamy wyjątkowo starannie wyselekcjonowany katalog aplikacji dla komputerów stacjonarnych, przenośnych oraz urządzeń mobilnych, publikujemy aktualności, artykuły techniczne, testy sprzętu, filmy wideo oraz mnóstwo treści ze świata IT. Tworzymy uznaną kopalnię wiedzy i zasobów dla wszystkich użytkowników komputerów.

Od samego początku propagujemy ideę legalnego oprogramowania. Dlatego też stworzyliśmy nasz katalog aplikacji w taki sposób, by w ramach każdej kategorii zaprezentować zarówno rozwiązania bezpłatne, jak i niedrogie oraz w pełni profesjonalne – na każdą kieszeń. Wszystkie opisywane i udostępniane u nas aplikacje mają wyraźnie oznaczone licencje i dozwolony zakres ich wykorzystania. Przykładami najpopularniejszych licencji są programy bezpłatne, bezpłatne do zastosowań niekomercyjnych lub płatne, które najczęściej dostępne są do pobrania w wersjach demonstracyjnych.

Obok katalogu aplikacji oraz części publicystycznej, na naszych łamach kwitnie duża i bardzo aktywna społeczność czytelników. Zapraszamy do komentowania publikacji, pisania recenzji programów, dyskutowania na forum oraz prowadzenia na naszych łamach blogów – robią to tysiące innych użytkowników, którzy podzielają naszą pasję do technologii. Raz w roku, najbardziej aktywnych użytkowników zapraszamy za szczególną imprezę, HotZlot. To połączenie kilkudniowej konferencji technicznej oraz imprezy integracyjnej organizowanej w wyjątkowej scenerii w samym środku lata.

Kontakt z redakcją

W składzie redakcji dobrychprogramów znajdują się pasjonaci i specjaliści legitymujący się wyższym wykształceniem, tytułami, certyfikatami oraz całym szeregiem dyplomów potwierdzających wiedzę i doświadczenie. Członkowie redakcji i stali współpracownicy biorą udział w wielu szkoleniach, występują również w roli ekspertów, regularnie uczestniczą w krajowych oraz międzynarodowych konferencjach.

Kontakt z redakcją możliwy jest pod adresem redakcja@dobreprogramy.pl.

Możliwy jest również kontakt bezpośredni z naszymi redaktorami:

Maciej Olanicki (b.munro): maciej.olanicki@dobreprogramy.pl
newsroom,tel. +48 71 7717248
Anna Rymsza (Xyrcon): anna.rymsza@dobreprogramy.pl
patronat medialny,tel. +48 71 7717209
Krzysztof Fiedor (kristov_pl): krzysztof.fiedor@dobreprogramy.pl
lab i testy sprzętu,tel. +48 71 7717241
Tomek Bryja (TomekB): tomek.bryja@dobreprogramy.pl
Mateusz Budzeń (Scorpions.B): mateusz.budzen@dobreprogramy.pl
Kamil Cybulski (Cebula): kamil.cybulski@dobreprogramy.pl
Paweł Gazda (Coleslav): pawel.gazda@dobreprogramy.pl
Adam Golański (eimi): adam.golanski@dobreprogramy.pl
Daniel Karcz (DanKar): daniel.karcz@dobreprogramy.pl
Leszek Kędzior (Krogulec): leszek.kedzior@dobreprogramy.pl
Wojciech Kowasz (Docent): wojciech.kowasz@dobreprogramy.pl
Robert Lis (Lisek): robert.lis@dobreprogramy.pl
Mieszko Syty (narandill): mieszko.syty@dobreprogramy.pl
Rafał Szramowiat (szarameta): rafal.szramowiat@dobreprogramy.pl
Oskar Ziomek (o.zio): oskar.ziomek@dobreprogramy.pl

Współpracownicy redakcji

Wojciech Cybulski (Nicolass): wojciech.cybulski@dobreprogramy.pl
Maciej Piotr Szczepański (Pangrys): maciej.szczepanski@dobreprogramy.pl
Tomasz Wrzesień (TomisH): tomasz.wrzesien@dobreprogramy.pl

Moderatorzy bloga

Informacje o wydawcy

Wydawcą serwisu jest firma:

dobreprogramy sp. z o.o.
Al. Jana Kasprowicza 94, 51-145 Wrocław
tel: +48 71 7717200, fax: +48 71 7717201
e-mail: biuro@dobreprogramy.pl

wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000462650, numer NIP: 8952021002, kapitał zakładowy 100.000 złotych.

Uwaga! Portal dobreprogramy.pl nie pobiera żadnych opłat od użytkowników ani nie wysyła listownie wezwań do zapłaty. Nie mamy także nic wspólnego z tzw. 'Klubem Dobrych Programów' i stroną dobre-programy.pl. Jeśli uważasz, że masz do czynienia z próbą wyłudzenia, zalecamy kontakt z najbliższą jednostką Policji. Dowiedz się więcej o próbach podszywania się pod nasz portal.

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.