OS Cleaner OS Cleaner 1.0.1

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

OS Cleaner to niewielkie i szybkie narzędzie do bezpiecznego oczyszczania zawartości dysku twardego ze zbędnych plików. Z jego pomocą usuniemy z komputera wiele różnego typu plików tymczasowych generowanych w dużych ilościach przez system operacyjny oraz wykorzystywane podczas codziennej pracy oprogramowanie.

Program na pierwszy rzut oka wygląda na bardzo prosty, oferuje jednak wiele ciekawych funkcji raczej niespotykanych w alternatywnych rozwiązaniach tego typu. Poza standardową analizą zawartości dysku i opcją kasowania wykrytych plików OS Cleaner pozwala również decydować w jaki sposób mają być usuwane dane (przeniesienie do kosza, trwałe usunięcie itp.), definiować typ uwzględnianych plików i ich atrybuty oraz tworzyć listy lokalizacji/plików wykluczonych. Wszystkie one pozwalają łatwo personalizować działanie aplikacji zgodnie z własnymi preferencjami użytkownika.

Narzędzie rozpowszechniane jest w postaci portable - nie wymaga instalacji i gotowe jest do użycia tuż po pobraniu. Jego obsługa jest na tyle intuicyjna, że pomimo braku polskiej wersji językowej nie powinna przysporzyć problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!