OSXFUSE 3.5.6

Strona główna Mac Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FUSE for OS X, znany także jako OSXFUSE, a dawniej MacFUSE, to oprogramowanie, dzięki któremu można na Macach pracować z dyskami, których systemy plików nie są domyślnie obsługiwane przez system. Dzięki niemu można pod OS X zainstalować sterowniki dla systemów NTFS, SSHFS, EXT i wiele innych.

Przy instalacji można wybrać, czy wraz z FUSE for OS X ma zostać zainstalowana warstwa kompatybilności MacFUSE, która pozwoli na pracę z systemami plików jeszcze nie zaimplementowanych w nowszej wersji oprogramowania. Po instalacji w Preferencjach systemowych znajdzie się dodatkowy panel ustawień, w którym można sprawdzić aktualizacje, zainstalować wersję testową FUSE for OS X lub usunąć pakiet.

Po instalacji FUSE for OS X nie trzeba uruchamiać ponownie komputera. Instrukcje dotyczące konkretnych systemów plików można znaleźć na Wiki projektu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza