OTOMOTO OTOMOTO 1.0.0.4

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

OTOMOTO to oficjalna aplikacja serwisu aukcyjnego specjalizującego się w sprzedaży samochodów. Dzięki programowi możemy nie tylko przeglądać oferty, ale również dodawać własne oraz zarządzać naszym kontem.

Główny ekran aplikacji przedstawia kafelki z poszczególnymi kategoriami samochodów. Po wybraniu jednej z nich otrzymujemy rozbudowaną listę kryteriów, według których będziemy wyszukiwali pojazdu. Niestety zabrakło tradycyjnej metody poprzez wpisanie poszukiwanej frazy. Otrzymane w ten sposób wyniki możemy dodatkowo sortować oraz filtrować.

Z poziomu konkretnej oferty zapoznamy się ze szczegółowymi informacjami, a także nawiążemy kontakt ze sprzedawcą. Dzięki zakładce Dodaj ogłoszenie sami możemy umieścić w bazie naszą ofertę. Panel dodawania jest prosty w obsłudze, pomimo sporej ilości danych do wypełnienia.

W OTOMOTO mamy również możliwość logowania i zarządzania naszym kontem. I choć aplikacji brakuje jeszcze kilku opcji znanych z internetowej wersji serwisu to już teraz stanowi dla niej bardzo dobre uzupełnienie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!