r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

OUYA w fazie testowania sprzętu, dostanie Androida Jelly Bean

Strona główna Aktualności

OUYA, czyli malutka konsola, która uzbierała na siebie w serwisie Kickstarter ponad 8,5 miliona dolarów, ma za sobą fazę projektowania. Twórcy urządzenia ogłosili, że skończyli z rozrysowywaniem wszystkiego na kartce oraz obcowaniem z plastikowymi prototypami i przechodzą do sprawdzania „wnętrzności”. Otrzymali już pierwsze egzemplarze drukowanych płytek z układami, stanowiące serce konsoli. Są one nie większe niż puszka Coli.

Przypomnijmy, że w zamiarach było upchnięcie w niewielkim pudełku Tegry3, 1GB pamięci RAM i 8GB na dane, WiFi, Bluetooth LE 4.0 oraz portów HDMI i USB 2.0. Tutaj najwyraźniej nic się nie zmieniło, lecz od strony systemowej zamiast Androida 4.0 otrzymamy już najnowszą wersję Jelly Bean. Wszystko na razie idzie zgodnie z wcześniej przyjętym planem i w grudniu pierwsze egzemplarze OUYA dla deweloperów powinny zostać rozesłane. Wtedy też pojawi się odpowiednie oprogramowanie do obsługi konsoli, ale już dzisiaj można poczytać, o czym wypada pomyśleć przygotowując aplikacje. Premiera sklepowa urządzenia szykowana jest wciąż na wiosnę przyszłego roku.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.