ObjectRescue Pro ObjectRescue Pro 6.16

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ObjectRescue Pro to narzędzie do odzyskiwania plików z rozmaitych urządzeń, takich jak np. komputery, odtwarzacze plików MP3 i WMA, aparaty cyfrowe, kamery, dyktafony, palmtopy, telefony komórkowe i nie tylko.

Wśród formatów obsługiwanych przez ObjectRescue Pro znajdziemy między innymi: DOC, XLS, HTML, ZIP, RAR, JPEG, AVI, MOV, MP3, WMA, WAV i wiele innych. Program jest kompatybilny nie tylko z dyskami twardymi, ale obsługuje także karty pamięci (CompactFlash (typ I/II), IBM Microdrives, SmartMedia, MultiMedia (MMCs), Secure Digital (SD), Memory Sticks) oraz inne rodzaje nośników danych. Narzędzie nie wymaga specjalistycznej wiedzy po stronie użytkownika i charakteryzuje się prostym, czytelnym interfejsem, oferując możliwość odzyskania danych przy wykorzystaniu kreatora.

Dzięki ObjectRescue Pro odzyskamy więc nie tylko przypadkowo usunięte pliki, ale także uszkodzone dokumenty, bazy danych, zdjęcia, piosenki czy aplikacje znajdujące się na dotkniętych awarią lub też sformatowanych nośnikach danych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!