OblyTile OblyTile 0.9.9

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz ​program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

OblyTile to niewielka aplikacja dla użytkowników Windowsa 8, pozwalająca na tworzenie własnych kafelków reprezentujących wybrane przez nas pliki.

Program umożliwia definiowanie nazwy tworzonego kafelku, jego kolor oraz znajdujący się w jego obrębie obrazek. W lewej części okna wyświetlany jest podgląd kreowanego przez nas kafelka. Gotowy kafelek może prowadzić do strony internetowej, folderu lub konkretnego programu. Już przy tworzeniu kafelka możemy ustalić czy do jego uruchomienia będziemy potrzebowali uprawnień administratora, czy jego nazwa ma być ukryta oraz jakiego koloru ma być czcionka. OblyTile zapamiętuje nasze projekty, które w każdej chwili możemy w łatwy sposób edytować.

Zalety OblyTile to niewielkie rozmiary oraz brak konieczności instalacji w systemie. Program rozpowszechniany jest w postaci przenośnej, gotowej do użycia tuż po pobraniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!