r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Obniżki na GOG: Empire Earth za darmo, inne 50% taniej

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Świąteczna obniżka cen gier na Good Old Games wywołała w Redakcji serię ochów i achów połączonych z wymienianiem na głos kolejnych kultowych tytułów. A takiej okazji nie można przegapić.

Po pierwsze, świąteczna wyprzedaż na GOG obniżyła ceny większości swoich gier o 50%. Na liście znajdują się same perełki: Neverwinter Nights, Fallout 1 i 2, Settlers, Empire Earth, Tropico, Far Cry, Rainman, Myst, Sanitarium i wiele innych. Na stronie głównej sklepu znajdują się stare ceny, ale po wybraniu tytułów ze strony promocyjnej lub podczas rozliczenia cena zostaje zmniejszona i połowę. Oczywiście obie części Wiedźmina również zostały objęte promocją. Na szczęście nie trzeba się spieszyć z wyborem, gdyż wyprzedaż skończy się dopiero drugiego stycznia.

Po drugie, w ramach wyjątkowej promocji można pobrać Empire Earth: Gold Edition za darmo. Ale ta promocja jest krótsza — pozostało jedynie 30 godzin na podjęcie decyzji. Nie żeby było się nad czym zastanawiać ;).

r   e   k   l   a   m   a

Po trzecie, i najważniejsze, gry kupione na GOG nie są zabezpieczone DRM i działają na systemie Windows. Poza Wiedźminem, znajdziemy tu same klasyki wydane między innymi przez Atari, Activision, Ubisoft, a od nie dawna również Electronic Arts. Oczywiście nie jest to jedyna platforma dystrybucji gier, która zorganizowała świąteczną promocję. Warto również zajrzeć na Steam oraz do sklepów wydawców gier.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.