r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Obrazy systemu Android 4.4 zaktualizowane. Aktualizacja OTA dla Nexusów 4, 7 i 10 rozpoczęta.

Strona główna Aktualności

O autorze

Polski rodzynek wśród moderatorów XDA, zatwardziały użytkownik Androida i Linuxa. Fan post rocka i Manchesteru United.

Minęły trzy tygodnie od premiery Androida 4.4 KitKat. Google w ciągu tego czasu zdążyło zaktualizować poprzednie modele telefonów sygnowanych swoją marką. Nie uniknięto jednak błędów i obrazy systemowe dostępne na oficjalnej stronie dla telefonu Nexus 4 oraz tabletów Nexus 7 i 10 doczekały się małej poprawki.

Na stronach Google trudno doszukać się szczegółowej listy zmian. Jeden z moderatorów grup Android Building, Conley Owens napisał, iż KRT16S nie jest dużą aktualizacją, a raczej małymi poprawkami, które zostały zgłoszone przez użytkowników obrazów KRT16O. Ciekawostką jest brak aktualizacji dla Nexusa 5, którego użytkownicy borykają się z dość poważnymi problemami z głośnikiem.

Po wydaniu poprawionych obrazów, Google rozpoczęło proces aktualizacji swoich wspieranych urządzeń poprzez OTA. Taki rodzaj aktualizacji zachowuje dane zgromadzone w pamięci telefonu. Opóźnienie aktualizacji oprogramowania spowodowane było chęcią wydania jak najbardziej bezbłędnego systemu, co miejmy nadzieję, udało się Google wraz z tą łatką.

Najnowsze obrazy systemu wraz z plikami binarnymi można pobrać z oficjalnej strony Androida.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.