Obrench Obrench 1.60

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Inne serwisy społecznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Obrench to oficjalna aplikacja serwisu społecznościowego Obrench.com. W programie znajdziemy obszerną bazę danych o rowerach, skuterach, wózkach inwalidzkich, rolkach, hulajnogach lub deskorolkach, które zostały skradzione. Gdy zaś stracimy nasz sprzęt, za pomocą aplikacji możemy poinformować o tym członków społeczności.

W aplikacji znajdziemy bardzo obszerną bazę informacji o skradzionych przedmiotach, np. rowerach, skuterach lub quadach. Każda z wizytówek skradzionego pojazdu opatrzona jest zdjęciami oraz danymi np. o numerze seryjnym. W ten sposób możemy dowiedzieć się, jakie przedmioty w naszej okolicy zostały skradzione, co pozwoli zareagować w sytuacji, gdy zauważymy podobny sprzęt. Program oferuje też możliwość sprawdzenia, czy rower lub inny sprzęt, którymi się interesujemy, jest kradziony. Wystarczy wpisać numer seryjny oraz typ pojazdu lub sprzętu, a aplikacja sprawdzi informacje na jego temat w bazie danych Obrench.com.

Za pomocą aplikacji mobilnej możemy też zgłosić kradzież naszego sprzętu. Informację o tym otrzymają wszyscy członkowie społeczności Obrench.com - w Polsce lub w kraju, w którym aktualnie przebywamy. Wcześniej w programie musimy stworzyć wizytówkę naszego roweru (lub rolek, skutera itp.) z możliwie jak największą liczbą danych oraz zdjęciami.

Ciekawą funkcją aplikacji Obrench jest możliwość uruchomienia nadawania sygnału świetlnego, np. białego mrugającego, ostrzegawczego pomarańczowego lub sygnału kodem Morse'a. W ten sposób program pozwala zamienić smartfon w alternatywne źródło światła sygnalizującego naszą obecność np. na drodze, gdy rozładuje się akumulator rowerowy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!