Obrench Obrench 1.1

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Inne serwisy społecznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Obrench to aplikacja mobilna wydana przez serwis społecznościowy Obrench.com. Za pomocą programu prześlemy informacje o kradzieży naszego sprzętu (roweru, rolek, deskorolki, skutera, quada, motocykla itp.), sprawdzimy też, czy dany sprzęt, którym się interesujemy, został wcześniej skradziony.

Jeśli należący do nas sprzęt padnie łupem złodzieja, możemy szybko przesłać informację o tym zdarzeniu do członków społeczności Obrench.com. Można to zrobić za pomocą kilku kliknięć, konieczne będzie krótkie opisanie zdarzenia, a także stworzenie wizytówki sprzętu (zawierającej maksymalnie dużo szczegółów, np. zdjęcia, nr seryjny itp.). Wiadomość o kradzieży otrzymają użytkownicy społeczności w kraju, w którym przebywamy. Ponadto, aplikacja oferuje dostęp do bazy danych skradzionych sprzętów. Informacje o tego typu zawierają zdjęcia i opisy zdarzenia, możemy je też komentować oraz przesyłać dalej. Wszystkie te możliwości będą dostępne po założeniu konta w Obrench.com.

W aplikacji zawarto funkcję przydatną w sytuacji, gdy potrzebujemy dodatkowego światła. Program oferuje bowiem możliwość wyświetlania np. czerwonego lub pomarańczowego sygnału alarmowego, a także wysyłania komunikatów kodem Morse'a. To narzędzie może się sprawdzić np. w sytuacji, gdy w rowerze lub w motorze zepsuło się oświetlenie.

Program jest dostępny za darmo i nie wyświetla reklam. Jego interfejs jest prosty i zrozumiały, a sam program działa płynnie. Aplikacja oferuje przydatne możliwości dla osób, które padły ofiarą kradzieży roweru, motoru i wielu innych sprzętów, a pomóc w ich odzyskaniu może międzynarodowa społeczność skupiona w serwisie Obrench.com. Warto jednak pamiętać, że zgłoszenie kradzieży w społeczności nie zastąpi poinformowania odpowiednich służb porządkowych o takim zdarzeniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!