Obrońcy Galaktyki Obrońcy Galaktyki

Strona główna iOS Gry RPG i MMO
Pobierz program
lub zeskanuj:

Obrońcy Galaktyki to stworzona przez firmę Playlink wciągająca gra z gatunku MMORPG. Udostępniona została w formie aplikacji webowej, która nie wymaga instalacji i uruchomiona może być z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej.

Jak wygląda rozgrywka?

Akcja gry rozpoczyna się w odległym roku 2258 na niewielkiej planecie o nazwie X52. Gracz wciela się w postać pilota, który udaje się w niezbadane zakątki kosmosu i musi stawić czoła wszelakim przeciwnikom na swojej drodze, a mogą być nimi galaktyczni piraci lub niezbadana dotąd rasa.

Początkowo rozgrywka stanowi formę samouczka, który ma za zadanie wprowadzić gracza w wirtualny świat. Wraz z przebiegiem zabawy czeka na nas olbrzymia ilość zadań i wyzwań, których pomyślne ukończenie gwarantuje punkty doświadczenia i różnorakie nagrody. Te pierwsze konieczne są do rozwoju postaci, aby ta mogła stawić czoła coraz to potężniejszym przeciwnikom.

Wiele trybów gry

Gra Obrońcy Galaktyki oferuje kilka zróżnicowanych trybów rozgrywki. Począwszy od swobodnego przemierzania kosmosu, walki z innymi graczami aż po potyczki z cyborgami lub tworzenie drużyn i wspólną obronę galaktyki przez wielu użytkowników z całego świata.

Kluczowe cechy gry:

  • klasyczny MMORPG rozgrywający się w galaktycznej przyszłości
  • wiele zróżnicowanych trybów rozgrywki
  • możliwość rozwoju postaci
  • za darmo i z poziomu przeglądarki internetowej

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!