r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

OctoDroid 4.1.0

Strona główna Android Narzędzia Narzędzia dla administratorów i programistów

OctoDroid to program, który jest mobilnym klientem serwisu internetowego przeznaczonego dla projektów programistycznych – Github. Serwis ten wykorzystuje system kontroli wersji git, który jest niezwykle popularny w świecie Androida i jest wykorzystywany nawet przez Google przy publikacji źródeł systemu z sympatycznym robotem.

Galeria programu

Aplikacja pozwala na przegląd tak zwanych commitów, które zawierają listę wszelkich zmian w kodzie źródłowym wprowadzanych przez programistów. Dzięki niej w szybki sposób można nie tylko sprawdzić, co zostało zmienione, ale też na bieżąco śledzić te zmiany w wybranych repozytoriach lub podążać za swoim ulubionym programistą.

OctoDroid oferuje trzy motywy kolorystyczne: ciemny, jasny i połączony motyw jasno-ciemny. Z poziomu aplikacji można dzielić się znaleziskami przez największe portale społecznościowe, lub wysłać pliki do chmury, pocztą lub przez Bluetooth. Ponadto możliwe jest wyszukiwanie najpopularniejszych repozytoriów, które są obserwowane przez rzesze użytkowników, przeglądanie bloga twórców Githuba oraz komentowanie tak zwanych pull requestów, które mają za zadanie dodać nowy kod do istniejącego już źródła.

Do działania wymagane jest konto w serwisie github oraz Android w wersji wyższej niż 2.1. Drobnym nieudogodnieniem jest brak polskiej wersji językowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.