Od dziś nowe ceny neostrady tp

Strona główna Aktualności

O autorze

Dziś TP S.A. wprowadziła nową promocję na usługi neostrada tp. Zależnie od okresu na jaki abonent podpisze umowę, opłaty abonamentowe są obniżane o 50% przez 1, 3 lub 6 miesięcy.

W przypadku podpisania umowy 3-letniej na neostradę tp 1024 zapłacimy przez pierwsze 6 miesięcy 28 zł miesięcznie, za kolejne miesiące będziemy musieli płacić 56 zł. W przypadku umowy dwuletniej kwota wyjściowa to 66 zł, tak więc przez pierwsze 3 miesiące przysługuje zniżka 50 % - do 33 zł. Za neostradę tp 1024 przy umowie na rok płacić trzeba 76,01 zł miesięcznie z wyłączeniem pierwszego miesiąca, na który przysługuje rabat 50 %.

Z nowych cen skorzystać mogą również abonenci, którzy zawarli umowy na czas określony, a do ich wygaśnięcia pozostało nie więcej niż 90 dni. Mogą oni zawrzeć nowe umowy, w nowych cenach usługi, nie otrzymają jednak rabatów na abonament za pierwsze miesiące związanych z długością obowiązywania umowy.

Dla osób, które do tej pory korzystały jedynie z wydzwanianego dostępu do Internetu (dial-up) i chciałyby sprawdzić jakie możliwości daje technologia ADSL, TP przygotowała ofertę neostrady "na godziny", w prędkości 128 kb/s. Podpisując roczną umowę, klient za 20 zł będzie mógł korzystać z Internetu przez 10 godzin miesięcznie. W przypadku przekroczenia limitu 10 godzin, za każdą dodatkową zapłaci dodatkowo 1 zł.

Szczegółowy cennik znajduje się na stronie operatora.

© dobreprogramy
s