Odio Odio 1.4.0

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze stacji radiowych i TV
Pobierz progr​am
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Odio pozwala na odtwarzanie stacji radiowych udostępnianych w internecie.

Narzędzie cechuje nowoczesny, przyjemny dla oka interfejs użytkownika. Odio umożliwia nie tylko ręczne wyszukiwanie rozgłośni, ale także wybieranie stacji dostępnych w określonym kraju lub wersji językowej; możemy także filtrować rozgłośnie po tagach. Co istotne, najciekawsze stacje bez problemu dodamy do swojej biblioteki, dzięki czemu nie będziemy musieli wyszukiwać ich za każdym razem po uruchomieniu aplikacji.

Odio ciężko nazwać pełnoprawnym odtwarzaczem multimedialnym, bowiem program zawiera wyłącznie funkcję uruchamiania i zatrzymywania audycji oraz regulowania poziomu głośności. Mimo wszystko warto z niego skorzystać, gdyż w bazie rozgłośni nie brakuje polskich stacji (np. Radio Złote Przeboje, RMF FM i muzo.fm).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Mnóstwo stacji, banalna obsługa, atrakcyjny wygląd.
Brak jakichkolwiek ustawień, co będzie zaletą dla jednych a wadą dla innych, jeśli zaletą to daje mu 5/5 gwiazdek jeśli wadą 3,9.
ocena użytkownika
21.10.2019 16:48 • Recenzja do wersji 1.4.0

Bardzo duży wybór stacji w tym mnóstwo Polskich, estetyczny i nowoczesny wygląd, do wyboru jasny lub ciemny motyw.
Stacje szybko startują i co ciekawe z tych, których ja słucham, wszystkie ładnie działają, czego nie można powiedzieć o wielu innych odtwarzaczach strumieniujących stacje radiowe. Co jeszcze, wygodne przeszukiwanie dostępnych stacji po tagach i banalne budowanie biblioteki ulubionych stacji.