r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Odliczanie Widget

Strona główna Android Personalizacja Widżety

Odliczanie Widget jak sama nazwa wskazuje jest widgetem dla urządzeń z systemem Android. Pozwala ustawić odliczanie do konkretnego wydarzenia i śledzić je z poziomu ekranu głównego naszego telefonu bądź tabletu.

Galeria programu

Ikona programu przekieruje nas jedynie do globalnych ustawień oraz krótkiego poradnika na stronie www. Najważniejsze opcje znajdują się w menu konfiguracji widgetu. Aby się do niego dostać należy przypiąć dowolny widget programu (dostępne jest kilka wielkości).

Z tego poziomu dokładniej określimy nie tylko wygląd ale i działanie odliczania. Wydarzenie możemy wybrać z kalendarza co ułatwi nam obliczanie daty. Odliczanie Widget pozwala przypiąć do pulpitu dowolną ilość przypomnień. Aplikacja jest darmowa, a reklamy wyświetla jedynie w menu ustawień.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.