r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Odrabiamy.pl 1.7.9

Strona główna Android Edukacja i nauka Inne programy edukacyjne i naukowe

Odrabiamy.pl to aplikacja portalu zawierającego rozwiązania zadań z różńych zeszytów ćwiczeń i zbiorów, z których korzystają uczniowie podstawówek, gimnazjów i liceów. Znajdziemy tu nie tylko odpowiedzi, ale też całe rozwiązania z wyprowadzeniami wzorów.

Galeria programu

Aplikacja może służyć jako pomoc w odrabianiu zadań domowych. Znajdują się tu zbiory zadań dla klas 4-6 podstawówki, gimnazjum i liceum, z podziałem na przedmioty. Można dodać posiadane zbiory do ulubionych i zawsze mieć odpowiedzi pod ręką. Zadania wyszukuje się na podstawie numeru strony w zbiorze zadań.

By uzyskać dostęp do wszystkich rozwiązań dla danej klasy, trzeba kupić abonament. Ceny nie są wygórowane – najtańszy, na 15 dni, kosztuje 6,80 zł.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Testy, kalkulator i plan lekcji – najlepsze aplikacje dla uczniów

22
OPROGRAMOWANIE 04.09.2016 | Anna Rymsza

Ponieważ zbliża się pierwszy poniedziałek kolejnego roku szkolnego, przygotowałam dla Was kilka przydatnych aplikacji. Tym razem skupiłam się na rzeczach najważniejszych – porządnym planie lekcji oraz nauce polskiego i matematyki. Aplikacje te przydadzą się uczniom w każdym wieku, poza najmłodszymi, którzy jeszcze nie umieją pisać i nie potrzebują tabliczki mnożenia. Kujon i Kujon Junior – proste gry dla uczniów podstawówek Gry z serii „Kujon” to bardzo przyjemne dla oka gry edukacyjne, uczące ortografii, rozpoznawania synonimów i antonimów, podstawowych obliczeń oraz odczytywania…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.