r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Odrzutowy parapet :-)

Strona główna Aktualności

Na ten weekend proponujemy wspomnienie zimy w ekstremalnym wydaniu, czyli Freeride Earth 3.0. Freeride to gra sportowa, która jest trójwymiarową symulacją jazdy na odrzutowym snowboardzie. Od gracza wymaga się dużego refleksu i umiejętności przewidywania sytuacji na całej trasie zjazdowej. Cały stok należy do Ciebie, styl jazdy dowolny, ale nie wolno zapominać o bonusach, które pojawiają się w trakcie wykonywania ewolucji, one pomogą Ci przedłużyć czas Twojego zjazdu oraz wpływają na końcowy wynik. Nasz zawodnik oprócz standardowej deski do zjeżdżania wyposażony jest w dodatkowy napęd z turbiną odrzutową, której moc z łatwością można regulować. Dość niestandardowe efekty 3D wraz z oprawą dźwiękową spowodują, że poczujecie się jak na prawdziwym stoku. Połamania deski :-)

Gra jest bezpłatna, a pobrać ją można w dziale: PO GODZINACH -> Gry zręcznościowe

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.