Odświeżona aplikacja Moja Gazetka nie przegapi żadnej promocji

Strona główna Aktualności

O autorze

Jeśli robiąc zakupy korzystacie z gazetek promocyjnych lub kuponów, znacie zapewne aplikację mPromocje. Warto sprawdzić także jej „starszą siostrę” Moja Gazetka, której rozwój przyspieszył na tyle, że w niektórych aspektach wyprzedziła mPromocje.

Aplikacja Moja Gazetka to klasyczny agregat gazetek i kuponów promocyjnych z sieci sklepów i restauracji. Znajdują się w niej odświeżane przynajmniej raz dziennie gazetki, pochodzące z ponad 80 sieci, podzielonych na 12 kategorii. Są tu oczywiście popularne markety spożywcze, jak Biedronka, Lidl czy Netto, Hipermarkety, markety budowlane i meblowe, drogierie, apteki i kilka fastfoodów. Co ciekawe, po wyszukaniu konkretnego produktu zobaczymy strony z gazetek, które wymieniają go w promocji.

Oczywiście ulubione sieci sklepów można zapisać w swojej własnej kolekcji, by zawsze mieć je pod ręką. Strony z interesującymi promocjami można zapisać offline i jeśli sobie tego życzymy, zostaną one automatycznie usunięte po wygaśnięciu promocji.

Ponadto aplikacja Moja Gazetka pomoże przy robieniu zakupów z kartą lojalnościową. Po założeniu konta, na którym zostaną zapisane, można zeskanować kody kreskowe kart lub podać ich numery ręcznie. Oznacza to oczywiście mniej plastiku w portfelu.

Aplikacja może wysyłać nam powiadomienia o nowych promocjach, a w wersji dla Androida także automatycznie usunąć z listy sklepy, których nie ma w pobliżu. Nielubiane sklepy można ukryć ręcznie.

Aplikacja Moja Gazetka jest dostępna dla Androida i iOS-a. Na Androidzie jest bardziej rozbudowana.

© dobreprogramy
s