Odświeżona beta MSN Soapbox

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft uruchomił kolejną, uaktualnioną wersję witryny MSN Soapbox - serwisu umożliwiającego publikowanie przez użytkowników klipów wideo i oglądanie ich bezpośrednio lub osadzanie np. na swoich blogach. W nowej wersji MSN Soapbox wymieniono całkowicie interfejs, co ma poprawić nawigację i przejrzystość witryny. Strony z miniaturkami są teraz skalowalne i dopasowują się do rozmiaru okna czy rozdzielczości. Odtwarzacz natomiast posiada zintegrowane listy odtwarzania i ulepszone wskaźniki postępu pobierania. Poprawiono także tryb pełnoekranowy, sortowanie i mechanizm osadzania odtwarzacza na zewnętrznych stronach.

MSN Sopabox niewątpliwie aspiruje do bycia poważnym konkurentem dla YouTube czy Google Video, ale póki co nadal pozostaje w zamkniętym programie beta. Niemniej użytkownicy, którzy stworzyli swoje konta do momentu zamknięcia rejestracji wciąż mogą z witryny korzystać.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi