r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Odświeżony Bing na premierę Internet Explorera 9?

Strona główna Aktualności

Możliwe, że wyszukiwarka Bing w próbnej wersji HTML5 pojawi się wraz z premierą Internet Explorera 9 - 14 marca.

We wrześniu ubiegłego roku Microsoft pokazał demo Binga w HTML5. Zapowiedziano wówczas, że próbna wersja wyszukiwarki zostanie wkrótce umieszczona w Sieci, jednak jak dotąd planów nie zrealizowano. Jedynie część z zapowiadanych nowości została udostępniona na Bing Preview Site. To między innymi znane z Google wyświetlanie wyników podczas wpisywania zapytania. Zdaniem serwisu WinRumors, próbna wersja HTML5 Binga może być udostępniona podczas premiery stabilnego wydania IE 9.

Jakie nowości mają pojawić się w wydaniu HTML5 Binga? Wyszukiwarka zostanie wzbogacona o łagodne przejścia między kolejnymi stronami. Bing wprowadzi również małe okna unoszące się podczas przewijania w dół ekranu. Pozwoli to na szybki dostęp do zakładek Binga, wyświetlanych normalnie w górnej części strony. Kolejna funkcja jaka ma pojawić się w przeglądarce Microsoftu to natychmiastowe wyświetlanie wyników wyszukiwania. Firma z Redmond poinformowała wcześniej o usunięciu znaczka beta z francuskiej wersji Binga. Wyszukiwarka dotychczas dostępna była w pełnym wydaniu jedynie na rynku amerykańskim.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.