r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Odświeżony wygląd Google Translate

Strona główna Aktualności

Google odświeżył wygląd strony głównej usługi Translate, która umożliwia tłumaczenie dowolnych tekstów, dokumentów, stron internetowych i napisów w klipach YouTube.

Poprzednia strona tłumacza Google charakteryzowała się dość trudnym w obsłudze, pozbawionym jakichkolwiek grafik wyglądem. Firma postanowiła coś z tym zrobić i odświeżyła projekt strony głównej usługi. Dzięki wprowadzonym zmianom użytkownicy mogą od razu zorientować się jakie są możliwości i zasady działania tłumacza. Google wyeksponował także fakt, że jego internetowy translator zna ponad 50 języków. Ponadto internauci są zachęcani do zainstalowania w swojej przeglądarce narzędzi Google Toolbar, które pozwalają między innymi na szybkie tłumaczenie wybranych fragmentów stron internetowych. Wraz z odświeżonym projektem strony głównej Google udostępnił internautom nowy przewodnik po usłudze Translate. Wyjaśnia on w przystępny sposób, jak wykorzystać wszystkie możliwości internetowego tłumacza podczas wyszukiwania, przeglądania, komunikacji i korzystania z telefonu komórkowego.

Google ma nadzieję, że wprowadzone zmiany ułatwią użytkownikom korzystanie z Google Translate.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.