reklama

Odwołane koncerty Video Games Live dopiero w 2010

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Przykra wiadomość dla osób w napięciu czekających na informację odnośnie nowych terminów odwołanych koncertów Video Games Live, które pierwotnie miały odbyć się w Zabrzu 16 listopada oraz w Łodzi 17 - będą one miały miejsce dopiero w drugiej połowie przyszłego roku. Dokładne daty zostaną podane w ciągu dwóch najbliższych tygodni. Sytuacja ta spowodowana jest dalszym ustalaniem nowych terminów na tournee Video Games Live w 2010 roku.

Organizator New Music Art Production poinformował równocześnie, że wszystkie zakupione bilety zachowują ważność na nowe daty koncertów w swoich kategoriach cenowych. Osoby, które chcą dokonać zwrotu zakupionych biletów, od dnia 01.12.2009 proszone są o udanie się do punktów ich zakupu. Osoby, które zakupiły bilety poprzez strony internetowe proszone są o kontakt z biurem organizatora - telefoniczny bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić