r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Odzyskiwanie danych w Linuksie

Strona główna Aktualności

Firma FarStone Technology na konferencji Desktop Linux Summit (odbywającej się w dniach 24-25 kwietnia w San Diego) zaprezentuje pierwszy system do zabezpieczania i przywracania danych w systemach Linuksowych. Firma zauważyła wzrost popularności Linuksa i przewiduje, że wraz z nią system ten coraz częściej stawał się będzie celem ataków. Na porządku dziennym są także pomyłki przy kasowaniu plików, a według analiz 90% użytkowników nie stosuje żadnych systemów backupu danych.

Program RestoreIT ma umożliwiać przywracanie danych utraconych w wyniku awarii sprzętu, ataku wirusów lub zwykłej pomyłki. Ochrona oferowana przez aplikację ma polegać na analizie wszelkich zmian na dysku i przechowywaniu na ukrytej partycji lub osobnym dysku przyrostowych kopii zapasowych. Przy przywracaniu danych będzie można wybrać wersję z dowolnie wybranego momentu przed awarią. Program ma być łatwy w użyciu, a jego codzienna praca nie będzie wymagała od użytkownika żadnej interakcji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.