r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Oferta tygodnia Humble Bundle z grami Codemasters

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Inicjatywa Humble Bundle, czyli sprzedawanie paczek gier za co łaska połączone z przekazywaniem części zarobku na szczytne cele, jest doskonale znana graczom komputerowym. Tutaj właśnie za niewielką kwotę mogli nabyć popularne produkcje wydawane przez Electronic Arts czy te z serii Batman: Arkham. Strona główna akcji oferuje w tej chwili zestaw audiobooków, ale w zakładce z tygodniowymi ofertami pojawiły się dzieła z biblioteki Codemasters. Naprawdę warto rozważyć ich zakup.

Zyski sami rozdzielamy między producenta, Humble Bundle oraz fundację Special Effect, która za cel przyjęła sobie umożliwienie zabawy z grami osobom w różnym stopniu niepełnosprawnym. Za śmieszne pieniądze można stać się posiadaczem zestawu tytułów wartego normalnie ponad 100 dolarów. Minimalne kwoty zapewniają Overlorda z dodatkiem Raising Hell, strzelanki Operation Flashpoint: Red River oraz Operation Flashpoint: Dragon Rising, a także oparte na mitologii greckiej RPG akcji Rise of the Argonauts. Wpłata przynajmniej 6 dolarów gwarantuje do tego Overlorda II plus wyścigi DiRT 3 i DiRT Showdown. Wszystkie gry dostajemy w formie kodów na Steam.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.