Oferta w Legimi coraz bogatsza: dostępne kolejne duże wydawnictwa

Strona główna Aktualności

O autorze

Na dziobie okrętu. Stawia znaczące nad znaczonym, lubi czapki z daszkiem, teorię gier, tłumaczenia maszynowe i karabiny maszynowe.

Regularnie informujemy o promocjach, dzięki którym książki związane z szeroko pojętym IT można nabyć w okazyjnych cenach. Tym razem mamy dobre wieści dla miłośników literatury pięknej: w ramach abonamentu w Legimi można już zapoznać się z pozycjami wydawanymi nakładem Wydawnictwa Literackiego, Pruszyński i S-ka czy Noir sur Blanc.

A trzeba przyznać, że są to wydawnictwa, których pojawienie się w abonamencie Legimi, umożliwia czytelnikom zapoznanie się zarówno z najważniejszymi utworami polskiej, jak i zagranicznej literatury współczesnej: mowa między innymi o Umberto Eco, Orhanie Pamuku czy bijącym w ostatnim czasie rekordy popularności Karlu Ove Knausgårdzie. Ponadto do oferty trafiło także Wydawnictwo Nasza Księgarnia, dzięki czemu użytkownicy zyskają dostęp do klasyki literatury dziecięcej: na przykład przygód Muminków czy dzieci z Bullberbyn.

Legimi daje do wyboru 4 warianty abonamentu: opłata miesięczna wynosi kolejno 6,99, 19,99, 24,99 i 32,99 zł. Możliwe jest także skorzystanie z oferty „Czytnik za złotówkę”. Rozwiać wszelkie wątpliwości można zapoznając się ze szczegółami na stronie Legimi.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję