Oferty pracy dla specjalistów IT - bez haczyka

Strona główna Aktualności

O autorze

Bez wątpienia branża IT w Polsce przeżywa prawdziwy boom - niemal każda firma szuka pracowników i problem w tym, że znalezienie tych naprawdę dobrych jest sporym problemem w sytuacji, kiedy ci kłopotu ze znalezieniem pracy nie mają prawie żadnego. Wychodząc naprzeciw temu zjawisku, przy świadomości że w obecnych czasach znalezienie wartościowych pracowników jest czasochłonne i kosztowne, portal społeczności użytkowników Windows Server System uruchomił dział z ofertami pracy.

Co jest w nim specyficznego i unikalnego w stosunku istniejących w polskim Internetcie portali z ofertami pracy, to fakt że każdy pracodawca może zamieścić tam ofertę pracy skierowaną do specjalistów od technologii Microsoft całkowicie bezpłatnie. Mało tego, wszyscy zarejestrowani użytkownicy mogą na takie ogłoszenie odpowiedzieć nawiązując za pośrednictwem portalu kontakt z ogłoszeniodawcą - także bezpłatnie.

To niewątpliwa korzyść zarówno dla pracodawców, którzy dzięki społeczności WSS.pl mogą dotrzeć do tysięcy najlepszych polskich specjalistów IT, jak i dla wszystkich użytkowników którzy aktywnie poszukują pracy lub chcą mieć rozeznanie w aktualnych trendach na rynku pracy w branży IT. Już w momencie uruchomienia działu znalazły się tam oferty pracy z takich firm jak polski oddział Microsoft czy VOLVO. Redakcja ma nadzieję, ze nowy dział pomoże kojarzyć najlepszych dostępnych na rynku fachowców z najbardziej atrakcyjnym ofertami zatrudnienia - i serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na swoje strony.

Więcej informacji znaleźć można na łamach portalu WSS.pl w dziale Praca

© dobreprogramy
s