r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Office 12 stawia na Business Intelligence

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft ujawnił część swoich planów dotyczących rozwoju usług typu Business Intelligence w nowej odsłonie Office kodowo oznaczonej numerem 12. Celem korporacji jest ułatwienie pracy z danymi pochodzącymi z innych aplikacji. Najwieksze zmiany dotkną produktu SharePoint, jednego ze składników pakietu - zestawu witryn intranetowych stwarzających przestrzeń do współpracy zatrudnionych w firmie pracowników. Już wkrótce będzie on w pełni obsługiwał raporty SQL Server 2005 Reporting Services, podobnie jak osadzone arkusze webowe Excela.

Oprócz tego Microsoft już w przyszłym miesiącu planuje premierę nowego produktu skierowanego do klientów biznesowych - Business Scorecard Manager 2005. Będą to narzędzia pozwalające firmom na weryfikację efektywności prowadzonej pracy w kontekście określonych wymagań i celów. Rozwiązanie to stworzone jest jednak raczej z myślą o większych odbiorcach - planowana cena detaliczna to około 5 tysięcy dolarów + koszt licencji dostępowych.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.