r   e   k   l   a   m   a
reklama

Office 2007 Beta 2 znów za darmo do pobrania

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Nie tylko Windows Vista, ale także Office 2007 Beta 2 można znów pobrać z polskiej witryny Microsoft. O ile ilość pobrań nowego systemu operacyjnego jest ograniczona do 100 tysięcy, tak nie ma żadnych informacji co do podobnych restrykcji w przypadku pakietu Office. Warto także nadmienić, że pobieranie pakietu dla polskich użytkowników znów jest całkowicie bezpłatne (bez kodu promocyjnego z polskiego oddziału nadal trzeba zapłacić symboliczną kwotę). Wszystko wskazuje jednak na to, że udostępniona dziś wersja Office nie jest niczym nowym w stosunku do wersji Beta 2 udostępnionej kilka miesięcy temu. Jeśli ktoś jednak nie miał okazji pobrać jej wcześniej, może zrobić to teraz.

Aby bezpłatnie pobrać Office 2007 Beta 2 ze stron Microsoft, należy przejść na stronę główną Office 2007 i wysłać e-mail do polskiego oddziału wsparcia technicznego Microsoft z prośbą o podanie specjalnego kodu promocyjnego. Kod ten zaś posłuży do jednorazowego pobrania dowolnych składników pakietu Office 2007. Zamiast wysyłania maila można także zadzwonić do centrum obsługi klienta.

Komplet instrukcji w języku polskim znajduje się na powyższej stronie. Ponieważ nie wiadomo, jak długo pobieranie będzie utrzymane, tym, którym zależy na zobaczeniu nowej wersji Office polecamy jak najszybsze działanie.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii