Office 2007 dopiero razem z Vistą

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Jak należało się spodziewać, Microsoft postanowił wydać Office 2007 razem z systemem Windows Vista, co oznacza opóźnienie dostępności nowego pakietu biurowego do stycznia 2007. Tak będzie prościej dla klientów i sprzedawców - tłumaczy Microsoft. Podobnie jak w przypadku Visty (o czym pisaliśmy), Office dla klientów biznesowych, którzy uczestniczą w jednym z programów Volume Licensing pojawi się we wcześniej planowanym terminie - w październiku 2006. Jedynie klienci indywidualni będą musieli zaczekać nieco dłużej - do stycznia następnego roku.

Wygląda na to, że wizja wielkiej, podwójnej premiery znow powróciła do grona realnych. Póki co Office 2007 jest w fazie Beta 1 (niedawno testerzy otrzymali jej odświeżone wydanie), a już niedługo, przy okazji Beta 2, planowane jest rozszerzenie kręgu osób mogących testować nowy pakiet.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie