r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Office 2010 ukończony, od 27 kwietnia dostępny dla firm

Strona główna Aktualności

Microsoft poinformował, że ukończył prace nad pakietem Office 2010.

Na łamach oficjalnego bloga Office pojawiła się informacja, że finalna wersja najnowszego Office 2010 jest już gotowa i została skierowana do produkcji. Informację taką podał Takeshi Numoto, Corporate Vice President odpowiedzialny za rozwój pakietu biurowego i powiązanego z nim aplikacji. Co to oznacza dla użytkowników? Już w czwartek, 22 kwietnia Office 2010 będzie dostępny do pobrania dla subskrybentów TechNetu oraz MSDN. 27 kwietnia z kolei odbędzie się debiut komercyjny pakietu, kiedy firmy posiadające umowy licencjonowania grupowego z rozszerzeniem Software Assurance będą mogły pobrać najnowszą wersję Office i dokonać aktualizacji. 1 maja ruszy sprzedaż w kanałach licencjonowania grupowego dla firm, które nie posiadają jeszcze Software Assurance.

Oficjalna premiera odbędzie się 12 maja w Nowym Jorku. Do szerokiego grona odbiorców Office 2010 trafi jednak nie prędzej niż w połowie czerwca. Przypomnijmy, że w ramach programu Gwarancja Technologii wszyscy, którzy w okresie od 5 marca do 30 września zakupią Office 2007 otrzymają bezpłatnie uaktualnienie do najnowszej wersji 2010. O wersjach pakietu Office 2010 oraz ich planowanych cenach pisaliśmy szczegółowo w marcu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.