r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Office 2013 już można przenieść na inny komputer

Strona główna Aktualności

Na blogu Office pojawiła się informacja, która z pewnością ucieszy posiadaczy i osoby zastanawiające się nad kupnem pakietu Office 2013. Microsoft wysłuchał klientów i zmienił licencję najnowszego pakietu tak, aby umożliwiała ona zainstalowanie oprogramowania na innym komputerze.

Zmiana oznacza, że licencję na Office 2013 można przenieść na inną maszynę, jeśli stara się zepsuje lub jeśli po prostu zmienią komputer. Poprzednia licencja zezwalała na instalację Office 2013 na innym komputerze wyłącznie w przypadku awarii komputera w okresie gwarancyjnym (sic!).

Zmiana wchodzi w życie natychmiast, choć nowy tekst licencji dotrze do użytkowników wraz z najbliższą aktualizacją pakietu. Nowy zapis brzmieniem przypomina ten znany z licencji Office 2010.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.