r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Office 365 Personal i terabajt na OneDrive przez rok za darmo

Strona główna AktualnościINTERNET

Microsoft przygotował bardzo atrakcyjną promocję dla użytkowników schowka OneDrive. Aby wziąć w niej udział, konieczne jest spełnienie kilku warunków, niemniej warto spróbować: do zdobycia jest bowiem pakiet Office 365 Personal i terabajt na OneDrive całkowicie bezpłatnie na rok.

Ze szczegółami można zapoznać się z poziomu samego OneDrive’a, a konkretnie w ustawieniach, w podmenu Uaktualnij. Wśród planów usługi dostępna jest tam nowa opcja. Nie zobaczą jej jednak wszyscy.

Aby otrzymać dostęp do bezpłatnego Office’a 365 Personal i terabajt w OneDrivie na rok trzeba bowiem przechowywać w schowku co najmniej 5 GB danych. Promocja jest także niedostępna dla użytkowników, którzy korzystają już z którejś z płatnych subskrypcji OneDrive’a, Office’a 365 lub Groove. Dla użytkowników, którzy nie spełniają tych warunków, podobna oferta kosztuje niemal 300 zł. Taka decyzja Microsoftu nie wzięła się znikąd: jest to spełnienie wcześniejszych obietnic o rekompensacie za zmniejszenie ilości miejsca dostępnego bezpłatnie na OneDrive.

r   e   k   l   a   m   a

Ze szczegółami można zapoznać się na na stronie internetowej Office’a. Wziąć udział w promocji można aż do 15 sierpnia tego roku, jednak Microsoft zastrzegł sobie prawo jej wcześniejszego zakończenia.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.