r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Office Communicator Mobile

Strona główna Aktualności

Microsoft udostepnił wersję 1.0 programu Office Communicator przeznaczonego dla urządzeń przenośnych. Podobnie jak wersja desktopowa umożliwia przesyłanie wiadomości tekstowych i głosowych a także przeprowadzanie rozmów VoIP. Office Communicator Mobile daje więc firmom nie tylko stały kontakt z pracownikami ale pozwala też zaoszczędzić na tradycyjnych połączeniach telefonicznych. Program współpracuje z Live Communications Server 2005. Działa na Windows Mobile 2003 i 5.0. Można go uruchomić na Pocket PC i na urządzeniach typu smartphone. Interfejs progamu jest przyjazny i zbliżony do wersji na PC.

Office Communicator Mobile 1.0 można ściągnąć ze strony producenta. Czytelnikom zainteresowanym wersją desktopową tego ciekawego programu polecamy interesujący film z serwisu Channel9.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.