reklama

Office Live Workspace teraz również po polsku

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Polski oddział Microsoftu poinformował o rozszerzeniu programu beta usługi Office Live Workspace o język polski. Choć beta została otwarta na cały świat jeszcze w marcu, to usługa dotychczas działała jedynie w języku angielskim i kilku innych. Teraz polscy użytkownicy mogą korzystać z Office Live Workspace w swoim rodzimym języku.

W opcjach usługi istnieje możliwość natychmiastowego przełączenia języka na polski, nie trzeba ponownie rejestrować się w przypadku, gdy ktoś już korzystał z angielskiej wersji. Oprócz języka Microsoft poprawił również obsługę Firefoksa, w tym przycisk edycji dokumentów pakietu Office oraz możliwość umieszczania w sieci WWW wielu plików za pomocą tej przeglądarki.

Office Live Workspace to usługa skierowana raczej do użytkowników indywidualnych lub małych firm, która umożliwia przechowywanie dokumentów on-line oraz uzyskiwanie dostępu do nich z dowolnego miejsca i urządzenia. Szerzej o jej możliwościach pisaliśmy niecały rok temu, gdy usługa została zaprezentowana przez Microsoft. Zakończenie testów planowane jest na przyszły rok.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić