r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Office Mobile 15.0.5430.2000

Strona główna Android Biuro i firma Pakiety biurowe

Office Mobile to specjalna wersja najpopularniejszego pakietu biurowego przygotowana dla urządzeń mobilnych. W tej chwili niestety nie obsługuje tabletów. Mobilny Office do przechowywania danych wykorzystuje chmurę OneDrive, konto Office 365 lub SharePoint, oraz od niedawana także Dropbox.

Pakiet składa się z trzech modułów. Word umożliwia wyświetlanie, tworzenie i edycję dokumentów tekstowych w formatach doc i docx. Wśród dostępnych opcji edycyjnych znajdziemy pogrubienie, pochylenie, podkreślenie, przekreślenie oraz zmianę koloru czcionki i tła. Excel z kolei obsługuje arkusze kalkulacyjne i pozwala na tworzenie reguł w ramach wbudowanej pomocy, formatowanie komórek oraz sortowanie danych. Trzecią częścią pakietu jest PowerPoint umożliwiający wyświetlanie prezentacji, otwieranie ich jako pokaz slajdów, a także nanoszenie komentarzy.

Dokumenty mogą być udostępniane, aczkolwiek w bardzo ograniczonym zakresie. Pakiet niestety nie obsługuje plików formatów otwartego standardu OpenDocument. Pomimo niewielkich możliwości, zaletą aplikacji jest poprawne otwieranie nawet zaawansowanych dokumentów stworzonych w desktopowej wersji Microsoft Office. Bardziej skomplikowane elementy nie zostaną wyświetlone, co jednak nie wpłynie na późniejszy wygląd dokumentu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Android priorytetem dla Microsoftu: mobilny Office i Cortana w nowych wersjach

70
26.11.2016  •  Mateusz Budzeń

Microsoft zaktualizował swoje mobilne aplikacje na Androida. Wydana została nowa wersja asystentki Cortana oraz pakietu Office. Otrzymaliśmy kilka przydatnych nowości, naprawione zostały także błędy. Jeśli Microsoft dalej będzie podążał w tym kierunku, to czy rok Windowsa na smartfonie kiedykolwiek nadejdzie? Cortana otrzymała aktualizację podnoszącą numer wersji do 1.9.12. Wśród nowości znajdziemy m.in. funkcję przypominania o urodzinach. Działaniem przypomina chociażby powiadomienia na Facebooku czy Google+, o poranku jesteśmy informowani, że nas znajomy obchodzi urodziny i wypadałoby mu…

Tablety z Androidem także do poważnej pracy? Dostaną niebawem specjalną wersję Microsoft Office

53
29.10.2014  •  Tomek Kondrat

Office 16 trafi do oferty Microsoftu w drugiej połowie przyszłego roku. Informacje te pochodzą od Julii White – kierownika działu marketingu grupy Office i Office 365. Plan wydawniczy firmy z Redmond został ujawniony podczas konferencji Tech Ed, która miała miejsce wczoraj w Barcelonie. Według Mary Jo Foley, blogerki piszącej o Microsofcie dla portalu ZDNet, nowa wersja wiodącego pakietu biurowego miała zostać zaprezentowana wiosną, a sama zmiana terminu jest dość niespodziewana. Zaledwie kilka miesięcy temu pracownicy Microsofu twierdzili, że firma chce upublicznić nowe wydania Exchange…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.