Office Mobile 6.1 wreszcie z formatami Open XML

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft nareszcie wydał aktualizację dla oprogramowania Office Mobile instalowanego w PocketPC, dzięki której użytkownicy urządzeń przenośnych uzyskają możliwość pracy z dokumentami w nowych formatach opartych o Microsoft Office Open XML, znanych z desktopowej wersji pakietu Office 2007.

Aktualizacja Office Mobile 6.1 umożliwia odczyt i zapis dokumentów w nowych formatach w aplikacjach Word Mobile, Excel Mobile oraz PowerPoint Mobile. Ponadto poprawione zostało renderowanie wykresów i dodano wyświetlanie obiektów SmartArt w prezentacjach. Umożliwiono też przeglądanie i wyodrębnianie plików z folderów zip.

Wszystko, co jest potrzebne do instalacji aktualizacji to oczywiście urządzenie przenośne z systemem Windows Mobile w wersji 5 lub 6, pakiet Office Mobile oraz program do komunikacji z komputerem - ActiveSync lub Windows Mobile Device Center (w przypadku Visty).

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie