r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Office Mobile 6.1 wreszcie z formatami Open XML

Strona główna Aktualności

Microsoft nareszcie wydał aktualizację dla oprogramowania Office Mobile instalowanego w PocketPC, dzięki której użytkownicy urządzeń przenośnych uzyskają możliwość pracy z dokumentami w nowych formatach opartych o Microsoft Office Open XML, znanych z desktopowej wersji pakietu Office 2007.

Aktualizacja Office Mobile 6.1 umożliwia odczyt i zapis dokumentów w nowych formatach w aplikacjach Word Mobile, Excel Mobile oraz PowerPoint Mobile. Ponadto poprawione zostało renderowanie wykresów i dodano wyświetlanie obiektów SmartArt w prezentacjach. Umożliwiono też przeglądanie i wyodrębnianie plików z folderów zip.

Wszystko, co jest potrzebne do instalacji aktualizacji to oczywiście urządzenie przenośne z systemem Windows Mobile w wersji 5 lub 6, pakiet Office Mobile oraz program do komunikacji z komputerem - ActiveSync lub Windows Mobile Device Center (w przypadku Visty).

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.