Office Rage Simulator

Strona główna Windows Gry Symulatory
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Praca wiąże się w dzisiejszych czasach bardzo często z nie lada stresem i szczególnie w poniedziałki człowiek wraca do swoich służbowych obowiązków kręcąc nosem. Gra Office Rage Simulator dedykowana jest tym wszystkim, którzy potrzebują chwili relaksu płynącej z oczyszczającego demolowania bezpośredniego otoczenia w biurze. Ten darmowy symulator pozwala w kilkadziesiąt sekund wyładować się w cyberprzestrzeni.

Rozgrywka jest niezwykle prosta. Zaraz po odebraniu naglącego telefonu od szefa, kiedy to po prostu mamy już wszystkiego dość, dostajemy pół minuty na sianie zamętu dookoła. Nie możemy się ruszyć z krzesła, do dyspozycji są wyłącznie przedmioty w naszym bezpośrednim otoczeniu. Da się jednak nimi rzucać, aby tak sięgnąć dalej położonych mebli, a tym samym powiększyć dorobek punktowy. Liczy się wynik.

Najlepiej ciskać dużymi obiektami, bo telefonem komórkowym raczej nie zniszczymy szafki z dokumentacją, a co najwyżej wybijemy okno albo strącimy zegar lub obraz ze ściany. Szersze przedmioty uderzą również w większą liczbę elementów wystroju wnętrza, co automatycznie da więcej punktów. Zabawie, którą należy traktować z przymrużeniem oka, towarzyszy oczywiście dynamiczna i ostra metalowa muzyka.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!