r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Office Rage Simulator

Strona główna Windows Gry Symulatory
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Praca wiąże się w dzisiejszych czasach bardzo często z nie lada stresem i szczególnie w poniedziałki człowiek wraca do swoich służbowych obowiązków kręcąc nosem. Gra Office Rage Simulator dedykowana jest tym wszystkim, którzy potrzebują chwili relaksu płynącej z oczyszczającego demolowania bezpośredniego otoczenia w biurze. Ten darmowy symulator pozwala w kilkadziesiąt sekund wyładować się w cyberprzestrzeni.

Galeria programu

Rozgrywka jest niezwykle prosta. Zaraz po odebraniu naglącego telefonu od szefa, kiedy to po prostu mamy już wszystkiego dość, dostajemy pół minuty na sianie zamętu dookoła. Nie możemy się ruszyć z krzesła, do dyspozycji są wyłącznie przedmioty w naszym bezpośrednim otoczeniu. Da się jednak nimi rzucać, aby tak sięgnąć dalej położonych mebli, a tym samym powiększyć dorobek punktowy. Liczy się wynik.

Najlepiej ciskać dużymi obiektami, bo telefonem komórkowym raczej nie zniszczymy szafki z dokumentacją, a co najwyżej wybijemy okno albo strącimy zegar lub obraz ze ściany. Szersze przedmioty uderzą również w większą liczbę elementów wystroju wnętrza, co automatycznie da więcej punktów. Zabawie, którą należy traktować z przymrużeniem oka, towarzyszy oczywiście dynamiczna i ostra metalowa muzyka.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.