r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Office Remote 1.1.3.0

Strona główna Windows Phone Narzędzia

Dzięki aplikacji Office Remote mamy możliwość zdalnego sterowania dokumentami w wybranych aplikacjach pakietu Office. Opcja ta jest bardzo przydatna zwłaszcza podczas prowadzenia prezentacji.

Do poprawnego działania Office Remote wymaga pobrania odpowiedniej wtyczki dla systemu Windows, a następnie jej aktywacji z poziomu dowolnej aplikacji pakietu Office. Łączenie urządzeń następuje za pomocą protokołu Bluetooth. W razie problemów, poszczególne kroki zostały opisane w aplikacji mobilnej. Z jej poziomu możemy nawet wysłać link do wtyczki niezbędnej dla PC.

r   e   k   l   a   m   a

Po nawiązaniu połączenia otrzymamy podgląd listy aktywnych dokumentów. Wystarczy wybrać jeden z nich, aby przejść do nawigacji. Interfejs różni się w zależności od wybranego programu. Pliki Worda będziemy mogli jedynie przewijać i powiększać, a w przypadku PowerPointa zyskamy możliwość używania kursora i podglądu kolejnych slajdów.

Poszczególne narzędzia działają płynnie i są bardzo intuicyjne. Ze względu na zmieniający się interfejs, warto sprawdzić jego działania przed prezentacją. Dodatkowo w przypadku sporej wielkości dokumentów (zwłaszcza prezentacji) Office Remote wymaga krótkiej chwili aby załadować podgląd. Aplikacja jest dostępna za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Apple Watch na ostatniej prostej. Ujawniono kolejne szczegóły i funkcje

26
SPRZĘT 22.04.2015 | Maciej Olanicki

Sposób mierzenia tętna wykorzystujący fotopletyzmografię, obsługa prezentacji PowerPointa czy czas potrzebny na uruchomienie. Już za dwa dni powinna rozpocząć się sprzedaż Apple Watcha. Nic dziwnego, że Internet obiegają kolejne rewelacje na temat urządzenia. Nie bacząc na fakt, że wynikają one po części z typowego dla premier produktów Applea entuzjazmu, a po części z marketingu wirusowego, warto przyjrzeć się niektórym z nich. Microsoft zaktualizował wczoraj swoją aplikację PowerPointa na iOS. Zasadniczą nowością jest właśnie zintegrowanie programu z Apple Watchem. Posiadaczom…

Office Remote: zamień telefon z Androidem w pilota do obsługi prezentacji

16
OPROGRAMOWANIE 10.04.2015 | Łukasz Tkacz

Kolejna z wydawać by się mogło ekskluzywnych funkcji dostępnych w systemie Windows Phone trafiła właśnie na Androida. Microsoft zdecydował się umieścić w sklepie Play niewielką aplikację Office Remote, dzięki której zamienimy smartfon w pilota do zdalnego sterowania prezentacjami uruchamianymi na komputerze z systemem Windows. Całość jest bardzo prosta w obsłudze, a zarazem niezwykle użyteczna. Wystarczy sparować urządzenia przy pomocy Bluetooth, uruchomić na komputerze wybrany plik pakietu Office, a następnie włączyć obsługę mechanizmu zdalnej kontroli. Wtedy na telefonie zobaczymy listę…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.