Office Remote for Android Office Remote for Android 1.2.0.0

Strona główna Android Akcesoria Piloty
Pobierz program
lub zeskanuj:

Office Remote for Android to oficjalna aplikacja od Microsoftu przeznaczona do zdalnego sterowania programami z pakietu Office. Jest przydatna zwłaszcza podczas prowadzenia prezentacji.

Do poprawnego działania Office Remote for Android wymaga pobrania odpowiedniej wtyczki dla systemu Windows, a następnie jej aktywacji z poziomu dowolnej aplikacji pakietu Office. Łączenie urządzeń następuje za pomocą protokołu Bluetooth. W razie problemów, poszczególne kroki zostały opisane w aplikacji mobilnej. Z jej poziomu możemy nawet wysłać link do wtyczki niezbędnej dla PC.

Po nawiązaniu połączenia otrzymamy podgląd listy aktywnych dokumentów. Wystarczy wybrać jeden z nich, aby przejść do nawigacji. Interfejs różni się w zależności od wybranego programu. Pliki Worda będziemy mogli jedynie przewijać i powiększać, a w przypadku PowerPointa zyskamy możliwość używania kursora i podglądu kolejnych slajdów.

Poszczególne narzędzia działają płynnie i są bardzo intuicyjne. Ze względu na zmieniający się interfejs, warto sprawdzić jego działania przed prezentacją. Dodatkowo w przypadku sporej wielkości dokumentów (zwłaszcza prezentacji) Office Remote for Android wymaga krótkiej chwili aby załadować podgląd. Aplikacja jest dostępna za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!