Office Small Business 2007 za mniej niż 600 złotych!

Strona główna Aktualności

O autorze

Microsoft poinformował o specjalnej promocji na zakup pakietu Office 2007 w wersji dla małych przedsiębiorstw. W ramach tej oferty można nabyć pudełkową edycję Office Small Business 2007 za mniej niż połowę dotychczasowej ceny. Według cenników dystrybutorów, ceny kształtują się teraz na poziomie 515 zł netto, czyli 629 zł brutto. Z dużym prawdopodobieństwem można jednak przypuszczać, że niektóre sklepy będą sprzedawać pakiet jeszcze taniej - nawet za mniej niż 600 zł brutto.

Office Small Business 2007 to edycja skierowana do małego biznesu. Zawiera edytor tekstowy Word, arkusz kalkulacyjny Excel, edytor prezentacji PowerPoint, aplikację typu PIM Outlook z dodatkiem Business Contact Manager oraz program do tworzenia drukowanych publikacji (np. wizytówek) Publisher. Wart podkreślenia jest fakt, że licencja w przypadku tej edycji (podobnie jak w wersji Professional) pozwala na zainstalowanie produktu jednocześnie na komputerze stacjonarnym oraz laptopie - pod warunkiem, że korzysta z nich ta sama osoba. Poza tym, jak zwykle w przypadku licencji BOX, pakiet można zgodnie z licencją zdeinstalować na jednym komputerze i zainstalować na innym.

Microsoft informuje, że ilość promocyjnych pudełek z Office Small Business 2007 jest ograniczona. Niemniej doświadczenia z ogłoszoną rok temu promocją na zakup Office 2007 dla Użytkowników Domowych pozwalają sądzić, że być może i w tym przypadku będzie to "nieustająca promocja". Wtedy Microsoft również zapowiadał, że specjalna cena będzie utrzymana tylko do wyczerpania zapasów, a tymczasem tania edycja domowa występuje powszechnie do dzisiaj.

Przed zakupem Office Small Business 2007 można bezpłatnie przetestować go przez 60 dni. W tym celu należy pobrać wersję ewaluacyjną z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Biuro -> Pakiety biurowe, a następnie zarejestrować się na stronie producenta w celu otrzymania klucza produktu.

© dobreprogramy