r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Office Sway 1.21

Strona główna iOS Biuro i firma Prezentacje

Sway to kolejna z aplikacji wchodzących w skład pakietu Office. Ma nam pomóc w prosty sposób tworzyć, udostępniać i przedstawiać multimedialne prezentacje. Bez zbędnych opcji, trybów, szablonów czy też ustawień. Interfejs przygotowano w taki sposób by dało się go obsługiwać także z poziomu przeglądarek dla smartfonów i tabletów.

Galeria programu

Aby skorzystać z aplikacji mobilnej niezbędne jest posiadanie konta w usługach Microsoftu. Po zalogowaniu się zyskujemy dostęp do wcześniej stworzonych prezentacji, a nowo powstałe są zapisywane w chmurze. Projekty rozpoczęte na innym urządzeniu możemy z poziomu wersji mobilnej edytować oraz prezentować.

Ilość dostępnych narzędzi jest zbliżona do tych, które znajdziemy w edycji www oraz dla komputerów z Windows 10. Ograniczenia widać dopiero w źródłach, z których możemy czerpać treści multimedialne do naszych prezentacji. Wpływa to jednak pozytywnie na przejrzystość interfejsu.

Obsługa, tworzenie i edytowanie prezentacji, wszystkie te operacje możemy wykonać w wygodny sposób nawet na mniejszych ekranach iPhone'ów. To właśnie prosta obsługa oraz łatwa nawigacja i udostępnianie stanowią największą zaletę Swey'a, a zarazem element, który wyróżnia go na tle PowerPointa. Aplikacja dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.