Office Sway Office Sway 1.26

Strona główna iOS Biuro i firma Prezentacje
Pobierz program
lub zeskanuj:

Sway to kolejna z aplikacji wchodzących w skład pakietu Office. Ma nam pomóc w prosty sposób tworzyć, udostępniać i przedstawiać multimedialne prezentacje. Bez zbędnych opcji, trybów, szablonów czy też ustawień. Interfejs przygotowano w taki sposób by dało się go obsługiwać także z poziomu przeglądarek dla smartfonów i tabletów.

Aby skorzystać z aplikacji mobilnej niezbędne jest posiadanie konta w usługach Microsoftu. Po zalogowaniu się zyskujemy dostęp do wcześniej stworzonych prezentacji, a nowo powstałe są zapisywane w chmurze. Projekty rozpoczęte na innym urządzeniu możemy z poziomu wersji mobilnej edytować oraz prezentować.

Ilość dostępnych narzędzi jest zbliżona do tych, które znajdziemy w edycji www oraz dla komputerów z Windows 10. Ograniczenia widać dopiero w źródłach, z których możemy czerpać treści multimedialne do naszych prezentacji. Wpływa to jednak pozytywnie na przejrzystość interfejsu.

Obsługa, tworzenie i edytowanie prezentacji, wszystkie te operacje możemy wykonać w wygodny sposób nawet na mniejszych ekranach iPhone'ów. To właśnie prosta obsługa oraz łatwa nawigacja i udostępnianie stanowią największą zaletę Swey'a, a zarazem element, który wyróżnia go na tle PowerPointa. Aplikacja dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!