Office 2008 for Mac ukończony, dostępny w styczniu

Strona główna Aktualności

O autorze

Po niewielkim opóźnieniu Microsoft poinformował, że ukończył prace nad nową wersją pakietu Office dla komputerów Apple Macintosh - Office 2008 for Mac. Oficjalna premiera ma nastąpić 15 stycznia i wtedy też pakiet będzie dostępny w sprzedaży.

Tak jak pisaliśmy we wrześniu, Office 2008 for Mac dystrybuowany będzie w trzech edycjach funkcjonalnych - podstawowej (Word, Excel, PowerPoint i Entourage za 399 dolarów w USA), Special Media Edition (dodatkowo Expression Media, całość za 499 dolarów) oraz Home and Student (wersja podstawowa bez funkcji dotyczących Exchange i Automator, do zastosowań niekomercyjnych za 149 dolarów). Co nowego w Office 2008 for Mac? O tym pisaliśmy szerzej w październiku.

Microsoft przygotował bardzo atrakcyjną promocję dla nabywców wersji 2004, niestety dotyczy ona tylko klientów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Kupując wersję Standard za 330 dolarów lub Student and Teacher Edition za 130 dolarów pomiędzy 1 listopada a 14 stycznia użytkownik jest uprawniony do otrzymania nowej najbogatszej wersji Office for Mac 2008 Special Media Edition o wartości 499 dolarów jedynie po kosztach przesyłki.

© dobreprogramy