OfficeSuite OfficeSuite 5.20.37654

Strona główna Windows Biuro Pakiety biurowe
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

OfficeSuite to ciekawa alternatywa dla najpopularniejszego pakietu biurowego, czyli Microsoft Office.

Co zawiera OfficeSuite?

W skład OfficeSuite wchodzą: edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, narzędzie do tworzenia prezentacji multimedialnych, klient poczty elektronicznej oraz przeglądarka PDF-ów z funkcją konwertowania dokumentów. Narzędzia obsługują najpopularniejsze formaty plików, takie jak: DOC, DOCX, DOCM, XLS, XLSX, XLSM, PPT, PPTX, PPS, PPSX, PPTM, PPSM, a także ODT, ODS, ODP oraz RTF, CSV i ZIP.

Dostępne są wersje na platformy mobilne

OfficeSuite jest multiplatformowym narzędziem, w związku z czym możemy z niego korzystać zarówno na pececie, jak i na urządzeniach przenośnych (wymagane jest jednak zainstalowanie odpowiedniej wersji udostępnionej za pośrednictwem Sklepu Google Play oraz iTunes), dzięki czemu możemy zapisywać przydatne informacje także wtedy, gdy nie mamy dostępu do komputera.

Wsparcie „dla chmury”

Warto również dodać, że OfficeSuite jest kompatybilny z usługami Box, Dropbox, Google Drive, OneDrive, Amazon Cloud Drive, SugarSync, a oprócz tego pozwala na udostępnianie swoich plików za pośrednictwem e-maila, Bluetootha i nie tylko.

OfficeSuite - najważniejsze cechy:

  • pakiet biurowy zawierający edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, narzędzie do tworzenia prezentacji multimedialnych, klienta poczty elektronicznej i przeglądarkę dokumentów PDF
  • obsługa najbardziej znanych formatów plików
  • multiplatformowe narzędzie (dostępne są również edycja na Androida i iOS)
  • wsparcie dla najbardziej znanych usług do przechowywania danych „w chmurze” (np. Google Drive i Dropbox)
  • możliwość darmowego testowania przez 30 dni

Uwaga!

  • OfficeSuite zawiera wersję trial, która umożliwia testowanie opisywanego pakietu biurowego przez 30 dni. Po upływie tego czasu możemy zdecydować się na jego zakup, wybierając jeden z trzech dostępnych wariantów: Personal (1 licencja – 29,99 euro rocznie), Group (5 licencji – 49,99 euro rocznie) i Business (od 1 do nawet 200 licencji – 3,99 euro rocznie za 1 licencję).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!