Ohm Studio Revision 74965 Beta

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja muzyki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ohm Studio to nowoczesne oprogramowanie typu DAW (Digital Audio Workstation), które zamieni twój komputer w studio nagraniowe. Przy użyciu aplikacji możemy miksować, modyfikować dźwięki i utwory muzyczne, a także komponować nową muzykę.

Program oferuje elegancki, nowoczesny i w pełni funkcjonalny interfejs użytkownika, w którym znajdziemy mnóstwo wbudowanych i przydatnych narzędzi pracy, wspomagających przy tworzeniu lub miksowaniu muzyki. W odróżnieniu od innych aplikacji typu DAW, program umożliwia współprace pomiędzy różnymi użytkownikami w formie online nad tworzeniem, komponowaniem lub miksowaniem dowolnego dźwięku lub utworu muzycznego.

Ohm Studio został wyposażony w niezwykle rozbudowany i funkcjonalny mikser, umożliwiający swobodne manipulowanie i modyfikowanie dźwięku. Oprócz tego nie mogło w nim zabraknąć funkcji VU Meter do pomiaru natężenia dźwięku, a także narzędzi do wyrównywania, balansowania dźwięku, wyciszania i usuwania fragmentów utworu muzycznego. Ohm Studio umożliwia również tworzenie pętli, dodawania różnych efektów, nagrywanie wielościeżkowe oraz nagrywanie w locie plików audio lub MIDI.

Program wymaga dokonania bezpłatnej rejestracji na oficjalnej stronie producenta. Po zalogowaniu się do własnego, utworzonego konta z poziomu aplikacji, dołączymy do internetowej społeczności użytkowników korzystających z tego oprogramowania. Ohm Studio jest aplikacją multiplatformową, umożliwiającą wspólne tworzenie projektów w programie pomiędzy użytkownikami komputerów PC i Mac OS.

Na szczególną uwagę zasługuje również pełna integracja programu z przeglądarkami internetowymi. Użytkownicy mogą udostępniać własne utworzone dzieła, wyszukiwać innych muzyków i komentować ich projekty. Poza tym Ohm Studio obsługuje również wtyczki VST, usprawniające i wspomagające tworzenie lub miksowanie muzyki. Ohm Studio pozwala na wykonywanie wielu czynności w tej samej chwili. Bez żadnych problemów możemy w tym samym czasie słuchać muzyki, czatować, nagrywać oraz miksować.

Uwaga!

  • Program dostępny jest dla wszystkich w wersji beta, która zakończy się 24 października bieżącego roku.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #8 12.10.2017 11:50

@MarekVite (niezalogowany):UWAGA; deinstalacja " Ohm Studio Revision 74965 Beta " pozostawia śmieci w bibliotekach i swoje ukryte markery !!!

  #7 12.10.2017 07:03

@MarekVite (niezalogowany): Ciekawostka. Na stronie " komputer swiat" ten sam program jest jako FREE. Prace zapisujemy w formacie OGG lub u producenta na swoim koncie. czyli pomysły oddaj za darmo ! . Czytaj umowę ! Cwaniaczki ! -)

  #6 15.02.2017 20:29

@Fracto DJ (niezalogowany): Kłopoty z rejestracją !!! . Ćwoki seplenią przy teście na człowieka. Nie widzą poczty ! FLSTUDIO to badźiewiaste DEMO !!!. Nie można zmienić tonacji . Program dla Idiotów -)))

  #5 26.10.2013 12:54

Odinstalować można bezpośrednio z Program Files/Ohm Studio, ja nie miałem z tym problemów. Program testowałem dwa dni... o dwa dni za długo. Bardzo mała baza soundbank. Lepszym rozwiązanie jest zainwestowanie w FL Studio.

  #4 07.10.2013 20:56

Nie ma rewelacji ale 3/5

  #3 07.02.2013 05:56

droga redakcjo jak sie ten ruski badziew odinstal...? hmmm bo z widoku dodaj/usuń programy sie nie da... (!!!)

  #2 11.11.2012 13:33

nie jest taki zły

  #1 01.10.2012 19:19

beznadziejny program, brak możliwości wyboru miejsca instalacji, problemy z deinstalacją... toporny w obsłudze, nieintuicyjny