Ohm Studio Revision 74965 Beta

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja muzyki
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ohm Studio to nowoczesne oprogramowanie typu DAW (Digital Audio Workstation), które zamieni twój komputer w studio nagraniowe. Przy użyciu aplikacji możemy miksować, modyfikować dźwięki i utwory muzyczne, a także komponować nową muzykę.

Program oferuje elegancki, nowoczesny i w pełni funkcjonalny interfejs użytkownika, w którym znajdziemy mnóstwo wbudowanych i przydatnych narzędzi pracy, wspomagających przy tworzeniu lub miksowaniu muzyki. W odróżnieniu od innych aplikacji typu DAW, program umożliwia współprace pomiędzy różnymi użytkownikami w formie online nad tworzeniem, komponowaniem lub miksowaniem dowolnego dźwięku lub utworu muzycznego.

Ohm Studio został wyposażony w niezwykle rozbudowany i funkcjonalny mikser, umożliwiający swobodne manipulowanie i modyfikowanie dźwięku. Oprócz tego nie mogło w nim zabraknąć funkcji VU Meter do pomiaru natężenia dźwięku, a także narzędzi do wyrównywania, balansowania dźwięku, wyciszania i usuwania fragmentów utworu muzycznego. Ohm Studio umożliwia również tworzenie pętli, dodawania różnych efektów, nagrywanie wielościeżkowe oraz nagrywanie w locie plików audio lub MIDI.

Program wymaga dokonania bezpłatnej rejestracji na oficjalnej stronie producenta. Po zalogowaniu się do własnego, utworzonego konta z poziomu aplikacji, dołączymy do internetowej społeczności użytkowników korzystających z tego oprogramowania. Ohm Studio jest aplikacją multiplatformową, umożliwiającą wspólne tworzenie projektów w programie pomiędzy użytkownikami komputerów PC i Mac OS.

Na szczególną uwagę zasługuje również pełna integracja programu z przeglądarkami internetowymi. Użytkownicy mogą udostępniać własne utworzone dzieła, wyszukiwać innych muzyków i komentować ich projekty. Poza tym Ohm Studio obsługuje również wtyczki VST, usprawniające i wspomagające tworzenie lub miksowanie muzyki. Ohm Studio pozwala na wykonywanie wielu czynności w tej samej chwili. Bez żadnych problemów możemy w tym samym czasie słuchać muzyki, czatować, nagrywać oraz miksować.

Uwaga!

  • Program dostępny jest dla wszystkich w wersji beta, która zakończy się 24 października bieżącego roku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!