r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Okay?

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane

Okay? to kolejna tytuł z gatunku prostych gier logicznych. Dzięki ascetycznej oprawie oraz prostemu pomysłowi potrafi wciągnąć na długie godziny. Jej autor zdecydował się także na ciekawy sposób dystrybucji. To od użytkownik zależy na ile wyceni pełną wersję.

Galeria programu

Zabawa w Okay? ma bardzo proste zasady. Wprowadza nas w nie, krótki poradnik. Naszym zadaniem jest takie wystrzelenie kuli, aby odbiła się od każdej widocznej jasnej platformy. Czasem utrudnieniem jest ich kont nachylenia, innym razem przeszkody albo ruchome obiekty.

Gra nie posiada rozbudowanego interfejsu, czy też ustawień. Wykonując jedną misję przechodzimy do kolejnych, mamy też możliwość cofnięcia się do dowolnej poprzedniej. W Okay? ważną rolę odgrywa oprawa. W tytuł ten warto grać z dźwiękiem. Choć są w nim elementy zręcznościowe, to nie ma presji czasu. Możemy dowolnie długo zastanawiać się nad ruchem oraz próbować, aż do skutku. W podstawowej wersji Okay? dostępny jest za darmo, nie zawiera reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.