reklama

Okazyjne ceny gier na GOG.com i łączenie konta Steam

Strona główna Aktualności

O autorze

W tym tygodniu GOG.com przygotował dla was kilka ciekawych propozycji, z którymi koniecznie warto zapoznać się jak najszybciej, gdyż niektóre promocje kończą się już w tę sobotę.

Jeżeli posiadacie na swoim koncie Steam jedną z gier studia Runic Games (a są to np. Torchlight, Torchlight II, czy też Hob), możecie połączyć konto na GOGu ze Steamem, by cieszyć się nimi na GOG.com w wersji pozbawionej zabezpieczeń DRM oraz zawierającej obszerną dodatkową zawartość cyfrową, np. soundtracków z gier. Połączenie kont jest banalne, wystarczy wejść na stronę gog.com/connect, zalogować się na swoje konto, kliknąć na ikonę „Sign in through Steam”, podać login oraz hasło do konta Steam oraz kliknąć przycisk „Sign in”.

Jeśli kupiliście Torchlight oraz Torchlight II w sklepie Runic Games, możecie odblokować je na GOGu za pośrednictwem strony www.gog.com/reclaim, wpisując w polu tekstowym nasz oryginalny klucz produktu z Runic Store.

Dodatkowo podczas trwania akcji (do 14 października), ceny poszczególnych gier aRPG (action Role Playing Game) będą obniżone nawet o 75%. Poniżej umieszczam listę tytułów objętych promocją:

Jeżeli na liście gier powyżej nie znaleźliście nic dla siebie, to może zainteresuje was specjalna promocja na gry klasyczne od studia 2K Games. Ceny poszczególnych tytułów zaczynają się już od 5 zł, warto jednak się spieszyć, gdyż przecena trwać będzie do poniedziałku 16 października.

Na koniec, dla wszystkich fanów gier strategicznych GOG przygotował długą listę przecenionych (do -75%) pozycji, na której oprócz klasycznych RTS-ów, znajdziemy również kilka symulatorów i gier akcji. Niestety nic nie trwa wiecznie, a okazyjna oferta zakończy się w poniedziałek 16 października. Oto najciekawsze propozycje:

GOG.com przygotował naprawdę ciekawą promocje na poszczególne tytuły. Większość gier objętych przeceną możemy kupić za 1/4 normalnej ceny. Jeśli na którejś z list znaleźliście interesującą pozycję to kupujcie, bo taka okazja może już się więcej nie powtórzyć.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama