Oko Szefa Oko Szefa 2.6

Strona główna Windows Firma Inne programy dla firm
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Oko Szefa to prosty w obsłudze system, mający za zadanie dyskretną kontrolę komputerów w firmie. Wyposażony on został w wiele użytecznych funkcji, pozwalających zdalnie monitorować stacje robocze, z których korzystają pracownicy.

Oprogramowanie stworzone zostało i działa w oparciu o architekturę klient-serwer. Oznacza to, że na komputerze administratora zainstalować należy aplikację serwera, z poziomu której uzyskujemy dostęp do komputerów w obrębie firmy, na których to z kolei znaleźć się powinna aplikacja w wersji klienckiej. Dostęp do poszczególnych stacji roboczych zabezpieczony jest hasłem, a sam program nie przeszkadza w codziennej pracy i jego usunięcie nie jest możliwe w standardowy sposób z wykorzystaniem narzędzia 'Dodaj/usuń programy" w Panelu sterowania. Program pozwala na zdalną kontrolę komputerów pracujących tylko pod kontrolą systemu Windows.

Oko Szefa wyposażony został w zestaw funkcji, umożliwiających m.in. podgląd ekranu dowolnego komputera, zapisywanie pełnej historii pracy, mierzenie wydajności pracy, prowadzenie rozmowy tekstowej z pracownikiem, podgląd przeglądanych stron internetowych i blokowanie wybranych pozycji, a także kontrolowanie wykorzystywanych aplikacji. Przy jego użyciu administrator może uzyskać dostęp do szczegółowych informacji o aktywności pracownika, zamykać dowolne programy i procesy, przesyłać pliki pomiędzy klientem i serwerem, zdalnie uruchamiać aplikacje, zapisywać statystyki wykorzystywanych programów, a także rejestrować każdy wciśnięty na klawiaturze znak (z odniesieniem do konkretnego okna aplikacji).

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala kontrolować przez 7 dni maksymalnie 2 stanowiska komputerowe.
  • Oko Szefa w wersji klienckiej nie jest możliwa do odinstalowania w standardowy sposób. Chcąc trwale usunąć aplikację z komputera należy skorzystać ze specjalnego narzędzia przygotowanego przez twórców programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!