OmniArch 1.0

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz progr​am
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

OmniArch to utrzymana w dobrym klimacie 2D prosta platformowa gra akcji. Pokierujemy tu ruchami tajemniczego sabotażysty, którego głównym celem jest przedostanie się do miasta strzeżonego przez pewnego nicponia i ostateczne wykończenie nieznośnego mózgu odpowiedzialnego za dominację metropolii.

Na rozkazach dyktatora działa tam armia oddanych robotów oraz innych drobnych mechów, z którymi nasz bohater dzielnie toczy bój o szczęśliwe doprowadzenie misji do końca.

Zasady gry są łatwe do opanowania. Biegając po dachach miasta staramy się w możliwie krótkim czasie wyeliminować wszystkie wrogie automaty stojące na drodze do kolejnych plansz wzmacniając w międzyczasie swą energię w specjalnych, przeznaczonych do tego celu punktach.

Kluczem do szybkiego i łatwego zwycięstwa jest umiejętne wykorzystywanie wszystkich posiadanych atrybutów takich jak przyspieszenie, błyskawiczny cios oraz umiejętność chwytania konkretnych przedmiotów. W trakcie walki z przeciwnikiem cały czas nie bez znaczenia pozostaje błyskotliwość i zręczność.

W OmniArch gra się bardzo sympatycznie i mimo iż rozgrywka nie należy do najdłuższych, to i tak niewątpliwie warto w niej spróbować swoich sił, gdyż niektóre ewolucje będą wymagały sporej zręczności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

świetna grafika i dźwięk, duże możliwości głównego bohatera
długość rozgrywki
ocena użytkownika
26.03.2016 19:10 • Recenzja do wersji 1.0

Bardzo fajna platformówka której celem jest wyeliminowanie przeszkód i dotarcie do mety. W grze poruszając się postacią walczymy z przeciwnikami wykorzystując posiadane atrybuty takie jak przyspieszenie czy przenoszenie przedmiotów i rzucanie. Zasady gry są łatwe choć początkowo sterowanie i opanowanie rozgrywki może sprawiać problemy. Wykonanie graficzne jest dobre, dźwięk nastrojowy i dobrze dopasowany. Duży minus za długość rozgrywki - grą nie można się nacieszyć bo jest zbyt krótka.