OmniFocus OmniFocus 3.11

Strona główna Mac Dom Organizery osobiste
Pobierz program

OmniFocus to program do zarządzania projektami, rzeczami do zrobienia i załatwienia, korzystający z metody Getting things done Davida Allena. OmniFocus może też pracować z innymi metodami, ale najlepiej sprawdza się z GTD.

By OmniFocus był skuteczny, użytkownik musi utrzymać pewną dyscyplinę przy planowaniu zadań, rozkładaniu ich między projektami i oznaczaniu kontekstu. Jeśli jednak nawyk zostanie wypracowany, OmniFocus może ułatwić zarządzanie projektami, prowadzenie domu, naukę i wiele innych zadań.

Program pozwala przeglądać zadania w kilku perspektywach – z podziałem na projekty, kontekst (osoby, z którymi należy się spotkać, miejsca, potrzebne przedmioty i tym podobne dodatkowe informacje), oraz w terminarzu. Zadania o wyjątkowym znaczeniu można oflagować, można też wyznaczać im terminy lub odkładać je na później. Do przeprowadzania cyklicznego przeglądu także została tu stworzona specjalna perspektywa.

OmniFocus może przechowywać zadania lokalnie lub synchronizować z chmurą, czy to przez własne serwery, czy dowolną usługę WebDAV.

Wersja próbna programu działa bez ograniczeń przez 14 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!